Szklane Orły w Sądzie Najwyższym w Warszawie
Gmach Sądu Najwyższego w Warszawie na placu Krasińskich zaprojektowało biuro Badowski Budzyński Kowalewski architekci Sp. z o.o (obecnie mbarch.pl)
Projekt tego monumentalnego gmachu miał „ilustrować rolę Praw w życiu człowieka”. Stąd pomysł na „Kolumny Prawa” z cytatami z prawa rzymskiego, oraz na ideę przejrzystości mieszczących się tu instytucji wyrażoną ogromną ilością szkła. Elewacja pokryta jest zielonkawym szkłem refleksyjnym, które kolorystycznie współgra z barwą kolumn. Wewnątrz hol z klatką schodową, szklanymi mostami i prawie wszystko jest szklane. Na osi wejściowej w holu głównym znajduje się najbardziej niezwykłe wyobrażenie godła państwowego:
to szklany „Orzeł Państwa Prawa”. Według tego narysowanego na papierze autorskiego projektu Prof. dr arch. Marka Budzyńskiego, Orzeł został stworzony w szkle przez Tomasza Urbanowicza w jego autorskiej technice własnej.
Także według autorskiego projektu Prof. dr arch. Marka Budzyńskiego, Tomasz Urbanowicz stworzył w swojej autorskiej technice zielonkawe odlewy godła RP (zgodne z projektem zamieszczonym w Dzienniku Ustaw) do wszystkich sal rozpraw Sądu Najwyższego.
Uroczyste otwarcie Sądu nastąpiło 11 listopada 1999 roku.