09
sty

Podsumowanie roku 2018

Żegnamy udany rok 2018 i witamy 2019 krótkim podsumowaniem:

Głównym wydarzeniem było dla nas ukończenie realizacji projektu kompozycji szklanych dla Integrative Medical Center – IMC w Żernikach Wrocławskich. Kompleksowy projekt obejmował ponad 40 elementów ze szkła artystycznego składających się na niezależne kompozycje. Zapraszamy do obejrzenia pełnego projektu tutaj:

Zobacz cały projekt

Ponadto cały rok obfitował w serie wydarzeń artystycznych, w których mieliśmy okazję uczestniczyć m.in. Noc Muzeów we Wrocławiu w Galerii Archiglass „Szopa Jazowa”, wręczenie nagród „Piękny Wrocław” oraz wyróżnień na II Konferencji Naukowej Miasto dla Ludzi Politechniki Wrocławskiej w Muzeum Architektury we Wrocławiu, czy wernisaż wystawy „Para.Ceramika.Grafika” w Oblastní galerie w Libercu, na którą to wystawę serdecznie zapraszamy jeszcze do 10.03.2019.

Cieszymy się również, że w 2018 udało nam się dzielić radością pomagania. Szkła Tomasza Urbanowicza z serii Warkocze znalazły hojnego nabywcę i wsparły cele charytatywne w styczniu, a szklana autorska kolumna wspomogła w grudniu szczytny cel w ramach aukcji charytatywnej “Przełam się sztuką” organizowanej wspólnie przez Galerię Wnętrza oraz Galerię Arttrakt na rzecz Fundacji “Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”.

Część autorskich projektów jest wciąż w realizacji, także liczymy, że już wkrótce będzie się można nimi podzielić i tym bardziej z niecierpliwością czekamy co przyniesie 2019!

Newsletter